صفحه اصلی > درباره ما > معرفی شرکت 

در پي رشد روزافزون تقاضاي انرژي الكتريكي و نياز به فوريت ورود نيروگاه ها، خطوط انتقال، پست هاي فشارقوي و شبكه‌هاي توزيع نيروي برق در سيستم برق رساني كشور، گروهي از مديران، كارشناسان ارشد، كارشناسان، متخصصين و تكنسين‌هاي مجرب صنعت برق بر آن شدند تا با پايه‌گذاري شركت ‌مهندسين مشاور معيار توسعه نيرو ، گامي فراتر در راستاي پيشبرد اهداف توسعه و گسترش شبكه كنوني كشور بردارند.

با توجه به اينكه كليه تجهيزات تشكيل‌دهنده نيروگاه ها، خطوط انتقال، پست هاي فشارقوي و شبكه‌هاي توزيع از اهميت ويژه‌اي برخوردار بوده و احداث يا توسعه اين مجموعه‌ها از نظر اقتصادي مستلزم سرمايه‌گذاري سنگين مي‌باشد، لذا طراحي بهينه جهت كاهش هزينه‌هاي پروژه و همچنين انتخاب مناسب تجهيزات حائز اهميت است.

مهندسين شركت معيار توسعه نيرو، با تبادل نظر و كسب اطلاع از كليه نيازمندي هاي طرح كارفرمايان و با دسترسي به اطلاعات و تكنولوژي‌هاي روز دنيا در زمينه تامين، انتقال و توزيع انرژي الكتريكي، راهكارهاي مناسب را جهت ارائه بهترين خدمات مهندسي و مشاوره، با بهترين كيفيت و بالاترين دقت در كوتاه ترين زمان ممكن پيشنهاد مي‌نمايند.

بهره‌گيري از مهندسين و متخصصين باتجربه در زمينه‌هاي مختلف صنعت برق، به شركت ‌مهندسين مشاور معيار توسعه نيرو این امكان را داده است تا با تلفيق تئوري علوم فني- مهندسي با تجربيات خود و بكارگيري نرم‌افزارهاي تخصصي روز دنيا به طراحي، انتخاب تجهيزات و نظارت دقيق بر انجام فعاليت‌هاي اجرايي به عنوان اركان اصلي يك پروژه اهتمام ورزد.

اميد است با همكاري كارفرمايان، اين شركت در راستاي سياست هاي دولت محترم و درجهت نيل به اهداف عالي توسعه اقتصادي كشورعزيزمان و همچنين افزايش بهره‌وري پيش رود.


 

آمار بازدید
بازديد اين صفحه :3951
بازديد امروز:110
کل بازديد سایت :586200
بازديدکنندگان آنلاین :2
ارتباط با ما
آدرس دفتر مرکزی:تهران-بلوار مرزداران-خیابان شهید ابراهیمی-برج الوند-طبقه 3-واحد 307
تلفن : 48-62-61-44297560-021
فکس: 44297549-021

نقشه سایتارتباط با ما|